Takový normální život na lodi v Egyptě

Každý ve svém životě prožívá „tenkrát poprvé“, v různých částech a v různých etapách svého života. Jednoho dne jsem se rozhodla, že chci dělat jen „cool“ věci. A tak jsem si řekla, že ze mě bude potápěčka (jako malá holka).

Začátek byl velmi dynamický. Přihlásila jsem se do potápěčské školy, zvládla 3 bazény, napsala test, koupila celou potápěčskou výbavu a rezervovala si místo na lodi Martina, kde jsem nikoho neznala (týden na lodi s 30ti cizími lidmi – to je ono). V tu chvíli už nebylo cesty zpět, protože mě to stálo ranec peněz, a tak jsem se vypravila na Rudé moře, kde jsem se zamilovala…

Již během samotného balení jsem si říkala, že jsem blázen. Vlastně se mi nikam ani nechce, budu týden zavřená na lodi s lidmi, které ani neznám, budu dělat něco hrozně nebezpečného, budu mít určitě mořskou nemoc a dalších milion otázek, výčitek, obavy.

Jak se ale říká, když se na něco hrozně netěšíte, tak vás to ohromně překvapí. Všechno bylo úžasné, úchvatné, překrásné, skvělí lidi, skvělé jídlo, překrásné ponory, průzračná voda, klid, každodenní spaní pod hvězdami to jen podtrhlo. Každý den jsme se potápěli 3krát (někdy 4krát), úspěšně jsem zvládla kurzy OWD a AOWD. Na ten týden se nedá jednoduše zapomenout..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *