Modelkou na jeden den? Tak jsem založila eshop

Chtěla jsem si vyzkoušet, jak náročná práce je práce fotomodelky. Dle mého dřívějšího názoru easy job. Co na tom je těžkého? Stojíte, usmíváte se, pózujete, převlékáte se a všichni vás obskakují. Je to práce snů všech hubených, sebevědomých, mladých dívek … Jenže já nejsem vychrtlá, nejsem už ani dívka, naopak jsem žena se svými přednostmi a zdravým sebevědomím.

Mezi ty hubené holky mě už asi nevezmou. Nezbývalo mi tedy nic jiného, než si založit svůj eshop a stát se modelkou alespoň zde. Samozřejmě legrace 🙂 Eshop byl můj sen a já jdu za ním. Pokud chceš, přejdi na Bellazu.cz a pošli mi feed back – Obchod, kde jediná míra, na které záleží je ta, kterou se měří radost ze života.

Teď k věci. Jaké to je být modelkou povoláním? Z mého pohledu to byl fascinující a na druhou stranu vyčerpávající zážitek. Fascinující, protože ty naše „nedokonalé“ ženy s nízkým sebevědomím vykvetou. V našich krásných šatech dokážou na jeden den předat člověku tolik pozitivní energie a prodat svou přirozenou krásu.  Vyčerpávající proto, že to bylo opravdu sakra náročné a klobouk dolů všem modelínám.

Vím, že to není ještě perfektní, stále na tom makáme 🙂

Pojďme se podívat na můj den Bellakrásky..

Bellazu.cz – Obchod, kde přirozená krása sklízí největší úspěch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *