V květnu je na Elbě i docela teplo

Když už jsem se po těch letech rozhodla pro „trocha volna“, tak ať to stojí za to. Květen, v Čechách trochu zima, ale rozhodla jsem se vydat opět do hlubin moře. Tentokrát to byla Elba, krásný ostrov patřící Itálii. Co Vám budu povídat, Elba překvapila..

Neskutečná příroda, úchvatné hory, každodenní romantika, pro mě nepopsatelné prostředí pod vodou, skvělá viditelnost, klid, restaurace jen pro nás dva, poloprázdné pláže, týden takřka bez lidí. Ceny v restauracích nebo za ubytování odpovídaly letní realitě, takže jako v sezoně.

Kdy jindy na Elbu, než prostě v květnu. Jeli jsme tam přes noc, to znamená téměř 16 hodinová cesta. Celou cestu nám dělal společnost hustý déšť, takže jsme neměli šanci usnout. Registrace na trajekt byla v 8:30. Michal to měl parádně spočítané, přijeli jsme v 8:26 :). Cestu hodnotím tedy na jedničku s hvězdičkou.

Skvěle se měla i naše Lady (retriver), mohla s námi úplně všude – na pláž, do restaurace, všichni ji milovali stejně jako my. Všude dostala misku s vodou. Zatímco jsme se potápěli, měla v Subnow diving centru skvělé zázemí.

 

 

Pojďme se podívat ještě do hlubin moře krásné Elby..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *