Pojďme uzavřít ten rok 2017

Každý rok má něco do sebe, stejně tak můj rok 2017. Co jsem v tomto roce stihla?

 • zlomila si nohu
 • málem umřela ve vraku v Egyptě
 • dodělala potápěčský kurz OWD a AOWD
 • navázala nový vztah
 • dovolila si 2 měsíce volna
 • zamilovala si Itálii
 • zamilovala si Jižní Afriku
 • přestěhovala se
 • odešla ze zaměstnání
 • nastoupila do nového zaměstnání
 • založila eshop
 • zasnoubila se

Prní kvartál byl spíše takový slušně řečeno „nic moc“, ale od dubna to mělo spád.

Duben – Rozhodla jsem se, že budu potápěčkou

V dubnu jsem si zaplatila celou potápěčskou výbavu a vyrazila spolu s potápěčským klubem Seawolf do Egypta, kde jsem se naučila potápět. Děkuji všem, kteří byli se mnou při dokončení kurzů potápění OWD a AOWD. Nesmím zapomenout na Pavla, který mi dělal buddyho ve vraku Salem Express, který mi mohl být osudný :). Potápění jsem si zamilovala a vyrazila dále..

Hned co jsem po návratu z Egypta vysušila neoprén, odjeli jsme do Slovinska a Chorvatska, kde jsem se naučila, že s rýmou to opravdu nejde..

Květen – Dva měsíce volna a hned nový vztah?

Člověk se jednou rozhodne, že si dá trochu volna a hned nový vztah? Květen byl měsícem zlomovým. Rozhodla jsem se, že si dopřeji trochu volna, zůstanu na volné noze a budu cestovat. Odjela jsem na nádherný ostrov Elba v Itálii, … spolu s novým přítelem a navázala nový vztah.

Červen – Nastoupila jsem do Seznamu

To „dovolenkování“ mi opravdu dlouho nevydrželo. Už bych zase něco podnikala. Byla jsem zvědavá, jaké to je pracovat pro jeden z velkých gigantů v České republice. V červnu si mě do týmu vybral Petr Král a nastoupila do Seznamu jako Marketingový manažer. Tímto mu moc děkuji za příležitost.

 

Červenec – Odjela jsem na utajený výlet do Lago di Garda

Naše cestování a láska k Itálii pokračuje i další měsíc. Odjeli jsme do Lago di Garda. Do poslední chvíle jsem netušila, kam jedeme.

Srpen – Odrovnání  mého zvukovodu v rakouském jezeře Attersea

Potápění prostě milujeme. Jaké to je v rakouském jezeře Attersea? Studené, tmavé a děsivé… trochu jsem se odrovnala. Pokud si myslíte, že to se začínající angínou zvládnete? Tak nezvládnete…na 5 týdnů útrum.

Září – Spustila jsem eshop Bellazu.cz

Vždycky jsem chtěla být modelkou, jenže mezi ty hubené holky mě už nevezmou. Nezbývalo mi tedy nic jiného, než si založit svůj eshop a stát se modelkou alespoň zde. Samozřejmě, že legrace. Můj sen se stal akorát realitou. 1. září jsem spustila Bellazu.cz.

Listopad – Tak jsem odpověděla „Ano“

Listopad byl v mém životě výjimečným. Podívala jsme se, jak se žije v Jižní Africe, a odpověděla „Ano“.

Prosinec – Opět jsem si zamilovala duch Vánoc

Po dvou letech bojkotování Vánoc, jsem si opět společně s mým mužem ozdobila strom a prožila tak naše první Vánoce v kruhu rodiny a přátel. Bylo to krásné, děkuji. Nesměl chybět každoroční výšlap na Lysou horu :-).

Jaký bude rok 2018?

Takový, jaký si ho uděláme…. Já si ho hodlám užít. V květnu se po roce vrátíme na Elbu, kde to všechno začalo. Dále plánuji procestovat Skandinávii. A hodlám se tedy konečně už vdát :).

Přeji všem v Novém roce jen to nejlepší a ať je přesně takový, jaký ho chcete mít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *